OBSLUHA VÝSEKOVÉHO STROJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost H & B TISK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - obsluha výsekového stroje.

*ZŠ, strojírenský, polygrafický obor výhodou, manuální zručnost, časová flexibilita, svědomitost, pečlivost, spolehlivost. Mzda od 80-96 Kč/hod., pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned, pracoviště: Vrchní 23, Opava. KO: tel.: kontakt(volejte v době od 7-15 hod.), e-mail: kontakt.

Společnost

H & B TISK a.s.

Lokalita pracoviště

Vrchní 99, 747 05 Opava 5, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 96 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti H & B TISK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost H & B TISK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému