Asistent/ka vedoucího

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMS finanční poradenství, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka vedoucího.

Požadujeme: komunikativnost; středoškolské vzdělání; trestní rejstřík bez záznamu; řidičský průkaz sk. B; znalost základů práce na PC (MS Office) Nabízíme: Možnost kariérního růstu; vzdělávání a kariérní rozvoj; notebook; telefon; firemní benefity Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu na e-mail: kontakt Pozn.: V případě, že budete vybráni do druhého kola, budeme Vás telefonicky informovat Místo výkonu práce: SMS finanční poradenství, a.s., Kroměřížská č.p. 181, 752 01 Kojetín

Lokalita pracoviště

Kroměřížská 181, 752 01 Kojetín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMS finanční poradenství, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMS finanční poradenství, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému