Referent/ka stevebního úřadu - životního prostředí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Kostelec nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - referent/ka stevebního úřadu - životního prostředí.

Uzávěrka přihlášek 31.10. 2016 ve 12:00 hodin. Přihlášky předat na podatelnu MÚ nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce kontakt. - VŠ vzdělání (studijní program Ekologie a ochrana prostředí, obor ochrana životního prostředí/ obor odpadové hospodářství / obor ochrana a tvorba krajiny) - výhodou osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správních činností v hospodaření s odpady a nakládání s obaly nebo pro výkon správních činností v ochraně ovzduší - praxe v oboru výhodou - znalost zákona č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů (v platném znění) - znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 93/2016 Sb., o Katalogu odpadů (v platném znění) - znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady (v platném znění) - znalost zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, ve znění pozdějších předpisů (v platném znění) - znalost zákona č.500/2004 Sb., správní řád (v platném znění) - znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích (v platném znění) - samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost, asertivní jednání - znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B - splnění podmínek § 4 zákona č. 312/2002 Sb., úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů (v platném znění).

Lokalita pracoviště

Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Kostelec nad Orlicí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Kostelec nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému