PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník v sociálních službách.

- Zajištění chodu domácnosti spočívající především v individuální podpoře klientů služby - Základní vzdělání a kurz pracovníka v sociálních službách, střední odborné vzdělání s výučním listem a kurz pracovníka v sociálních službách, úplné střední vzdělání se zaměřením na sociální péči - Trestní a zdravotní bezúhonnost - Orientace v zákoně č.108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášce č. 505/2006 Sb. - Orientace v problematice péče o lidi s mentálním postižením - Dobré komunikační schopnosti - Samostatnost, empatie, iniciativa, flexibilita - Schopnost týmové práce - Znalost práce na PC - Oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B (aktivní řidič) 5. platová třída + zvláštní příplatek sk. II. , příplatek za práci v So, Ne, pracovní pohotovost Příjemné pracovní prostředí Možnost dalšího vzdělávání Příspěvek na stravu 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené První kontakt e-mailem.

Společnost

Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Náměšť nad Oslavou, Náměšť nad Oslavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému