Administrativní pracovník Data Entry

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Invia.cz, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři počítačů pro vkládání dat - administrativní pracovník data entry.

Nejprve zasílat životopisy e-meilem na kontakt Zájemci se mohou dostavit ve středu od 10:00 - 11:00 hodin na kontaktní adresu. Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Administrativní pracovník Data Entry. NÁPLŇ PRÁCE: Vkládání dat do interního systému Invia.cz Kontrola správnosti načítání dat určené skupiny CK Oprava chyb Komunikace s CK ohledně jejich dat (telefon, email) POŽADUJEME: Min. SŠ/VŠ vzdělání PODMÍNKOU! Velmi dobrá orientace na internetu a PC (MS office, outlook…) Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost Nástup: Ihned Pracovní úvazek plný nebo zkrácený NABÍZÍME: Zaměstnání na HPP (vhodné i pro ZP) Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.) Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Společnost

Invia.cz, a.s.

Lokalita pracoviště

Cejl 40, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Invia.cz, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Invia.cz, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému