pracovník call centra- telefonista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - pracovník call centra- telefonista.

místo výkonu práce: Masarykova č.p. 679/33 Předměstí, 412 01 Litoměřice 1. Náplň práce: telefonická komunikace s klienty, práce se spisem Požadujeme: aktivní přístup k práci, komunikační, vyjednávací a přesvědčovací schopnosti, výborná znalost práce s PC, flexibilitu, bezúhonnost. Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, stravenky. Vhodné i pro absolventy. První kontakt e-mailem: průvodní dopis se životopisem.

Společnost

Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

Lokalita pracoviště

Masarykova 679, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému