Operátor v elektrotechnické výrobě - vizuální inspekce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Connectronics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů jinde neuvedení - operátor v elektrotechnické výrobě - vizuální inspekce.

Náplň práce: Obsluha zařízení automatické kontroly Oprava chyb zjištěných těmito zařízeními Kontrola kvality osazování a pájení SMT linkou Oprava zjištěných chyb, ruční pájení elektronických sestav Požadavky: SOU/SŠ (výhodou je obor elektrotechniky) Znalost aplikací MS Office (Word, Excel) Znalost elektronických součástek výhodou, praxe s jemnou ruční prací, praxe s pájením Praxe v obsluze výrobního zařízení výhodou Schopnosti: Dobrý zrak, odpovědnost, pečlivost, samostatnost Nabízíme: Příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování 5 dnů dovolené navíc (po 1. odpracovaném roce) Odměny při pracovních a životních jubileích Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Společnost

Connectronics s.r.o.

Lokalita pracoviště

Billundská 2756, 272 01 Kladno 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Connectronics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Connectronics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému