Referent/ka studijního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B.I.B.S., a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - referent/ka studijního oddělení.

První kontakt e-mailem, osobně po telefonické domluvě: kontaktnebo kontakt Pracovní náplň * administrativní a organizační zajištění studijních programů (organizace výuky, komunikace se studenty a lektory, práce s interním informačním systémem) * organizační zajištění dalších akcí spojených s prezentací společnosti (např. spolupráce na organizaci promocí) * každodenní podpora studentů a lektorů programu * správa informací v interním informačním systému, příprava studijních materiálů aj. * aktivní komunikace s britským partnerem BIBS - vysoké školy Požadavky * VŠ/SŠ vzdělání * výborné komunikační a organizační schopnosti * proaktivní zákaznicky orientovaný přístup a reprezentativní vystupování * zodpovědnost, schopnost plánovat vlastní práci s důrazem na kvalitu * znalost práce s počítačem - Word, Excel, PowerPoint * aktivní znalost AJ slovem i písmem na úrovni velmi pokročilé (tlumočení, překlady) * zástup za mateřskou dovolenou Zaměstnanecké výhody: stravenky, kafeterie, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Společnost

B.I.B.S., a.s.

Lokalita pracoviště

Lidická 960, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B.I.B.S., a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B.I.B.S., a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému