Pracovník/ice v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - pracovník/ice v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Chlumova 3, Jihlava. Požadujeme: - vzdělání v oboru dle platné právní normy (vzdělání v oboru sociální politika a sociální práce výhodou) - předpoklady pro výkon pozice sociální pracovník - praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka výhodou - vhodné i pro absolventy - dobrá znalost zákona 108/2006 Sb. a legislativy směřující k sociálnímu zabezpečení - znalost a praxe v přímé práci s uživatelem sociálních služeb, vedení dokumentace, individuální plánování, apod. - velmi dobré komunikační - zkušenost s praxí v neziskovém sektoru výhodou - vysoká míra odpovědnosti, samostatnosti, pracovního nasazení, odolnosti vůči stresu - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - práce na hlavní pracovní poměr - smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je podpora rodin - možnost rozvíjet pracovní schopnosti - profesní růst v rámci dané pozice - možnost supervize zaměstnanců - vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb. - další vzdělávání zaměstnanců - platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - příjemné pracovní prostředí

Společnost

Centrum pro rodinu Vysočina, z.s.

Lokalita pracoviště

Chlumova 1436, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému