kuchař/kuchařka (šéfkuchař/ka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní šéfkuchaři - kuchař/kuchařka (šéfkuchař/ka).

Požadujeme: vzdělání v oboru gastronomie (možno i vyučen), znalosti a zkušenosti s vedením kolektivu, spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav Platové podmínky: platová třída 7. dle NV o platových poměrech zaměstnanců; platový stupeň dle dosažené praxe + zvláštní příplatek Pracovní doba: nepravidelné rozvržení směn v týdnu. Pracoviště v dosahu MHD Nabízíme: vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních střediscích VS ČR možnost ubytování dodatková dovolená přidělení finančního limitu z FKSP na rekreaci, penzijní připojištění, sport a kulturu možnost sauny a posilovny zdarma v areálu věznice Bližší informace o pracovní náplni a přijímacím řízení podá pracovník personálního referátu věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese. U přiloženého životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Kontakt : Personální oddělení věz. Vinařice - Mgr. J. Černý tel.:kontakt email: kontakt Adresa: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice, Vinařice 245, psč. 273 07 tel. : kontakt, kontakt

Lokalita pracoviště

Vinařice 245, 273 07 Vinařice u Kladna (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šéfkuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Ostatní šéfkuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 400 - 24 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vězeňská služba České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vězeňská služba České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému