Zaměstnanec úklidu a výdeje obědů (OZP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HB group Facility s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - zaměstnanec úklidu a výdeje obědů (ozp).

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Nástup možný IHNED. Pracovní doba 6:00 -14:00hod. Náplň práce: úklid kanceláři, chodeb a soc. zařízení+ výdej obědů v jídelně v sídle společnosti. Požadavky: trestní rejstřík bez záznamu Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle kontakt- paní Světlana Ryšková Místo výkonu práce: HB group Facility s.r.o., Skalní č.p. 1088, 753 01 Hranice 1

Společnost

HB group Facility s.r.o

Lokalita pracoviště

Skalní 1088, 753 01 Hranice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HB group Facility s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HB group Facility s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému