Ošetřovatelé v oblasti ambulant. a terén. služeb a dom. péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - ošetřovatelé v oblasti ambulant. a terén. služeb a dom. péče.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, náměstí 14. října č.p. 802/11 Kontaktní osoba: Krčmářová Eva, Vahala Lucie, e-mail: kontakt Požadujeme: kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky

Společnost

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

náměstí 14. října 802, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 700 - 17 770 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému