PERSONALISTA/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - personalista/-ka.

PERSONALISTA/-KA V rámci rozvoje společnosti doplňujeme naše personální oddělení a hledáme kolegu/kolegyni, který/á se orientuje v oblasti lidských zdrojů. Stejně tak jako se rozvíjejí technologie značek, které naše společnost reprezentuje, chceme i v oblasti personalistiky nastartovat nový směr péče o současné zaměstnance a vyhledávání nových kolegů. Rádi přijmeme nového člena našeho týmu, kterého jsme připraveni podpořit a ve všem zaučit. Budete se podílet na výběrových řízeních, přípravě teambuildingových akcí, dotačních programech apod. - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, praxi v oblasti lidských zdrojů, samostatný, aktivní a empatický člověk s dobrým přístupem k práci a pozitivním vztahem k lidem, pečlivost, důslednost, spolehlivost, výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti se zápalem pro věc, časovou flexibilitu, znalost práce s PC: MS office, řidičský průkaz sk. B. - Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, která zastupuje několik značek, zaučení ve všech oblastech, podpora v odborném a profesním růstu, firemní benefity - firemní akce, teambuilding, stravenky, vše od BMW, IVECO i Fiat za zvýhodněné ceny, 13. plat, samozřejmostí je služební notebook a telefon - Chcete stát členem/členkou našeho týmu, rádi komunikujete a jste energický člověk, který umí podpořit ostatní? Pošlete nám životopis, kterému se budeme rádi věnovat na e-mail kontakt

Lokalita pracoviště

Bratří Štefanů 1002, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRATOS AUTO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému