VÝROBA MONTÁŽ OKEN, MONTÁŽ NA STAVBÁCH VE VÝROBĚ HLINÍKOVÝCH OKEN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROTON, společnost s ručením omezeným hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci montovaných staveb - výroba montáž oken, montáž na stavbách ve výrobě hliníkových oken.

Hledáme pracovníka v dělnické profesi na místo "výroba montáž oken, montáž na stavbách ve výrobě hliníkových oken PROTON Protivín". Kvalifikační požadavky: " vyučený i bez vyučení, (nejlépe obory strojní, truhlář, stavební) " manuální řemeslná zručnost " pečlivost, zodpovědnost " ochota cestovat na montážní práce po ČR " dobrý zdravotní stav " z důvodu manipulace s těžšími břemeny (profilové tyče, okenní výplně) je pracovní místo vhodnější pro muže Nabízíme: " hrubou mzda od 17 tis. Kč, + v sezóně odměny 30 až 50 % " příspěvek na stravování " pracovní doba: Po - Pá 6.00 až 14.30 hod, při montážích dle potřeby " pracoviště Protivín, Švermova 899, při montážních pracích ČR

Lokalita pracoviště

Švermova 899, 398 11 Protivín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Pracovníci montovaných staveb

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROTON, společnost s ručením omezeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROTON, společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému