23 - šička oprav prádla (SR)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 23 - šička oprav prádla (sr).

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici šička oprav prádla, do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována – pokud umíte šít, budeme rádi, když u nás budete pracovat. Nabízíme dlouhodobou stabilní práci u společnosti, která je na trhu více jak 25 let. Mzda po zapracování činní 13 000 – 14 223 Kč, nástupní mzda je 12 500 Kč. Jedná se o práci ve třísměnném provozu, možno i domluvy. Byly by jste zodpovědní za provádění oprav a úprav tvarového prádla, opravy froté a ložního prádla našich klientů. Požadujeme pečlivost, smysl pro detail, spolehlivost a čistý výpis z rejstříku trestů. Nabízíme příjemné prostředí, moderní technologie, benefity(pracovní oděv, příspěvek na stravu). V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné personální lince kontaktnebo nám napište na kontakt.

Společnost

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dvořákova 383, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 14 223 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému