Pracovník/ce polygrafického studia

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy tisku - pracovník/ce polygrafického studia.

z: 10.10.2016 Požadavky: Místo vyhrazeno pro OZP. Máme malé polygrafické studio na ul. Jugoslávské 26 v Novém Jičíně. Provádíme především potisky na textil a různé předměty, dále velkoplošné tisky, tisky vizitek a jiných reklamních materiálů, dárkových předmětu atp. Jedná se o pomocné práce při obsluze polygrafických strojů - tiskové a řezací plotry a termo-transferové lisy. Pracovní doba od 8:30 do 17:00. Zkrácený úvazek po dohodě možný. Kromě práce s polygrafickými stroji je třeba jednat se zákazníky, obsluhovat pokladnu, přijímat a vydávat zakázky. Jedná se o práci vyžadující kreativitu a komunikativnost. V případě zájmu doporučujeme osobní návštěvu naší provozovny a osobní pohovor a případně několikadenní zaučení. Předpokládaný nástup co nejdříve. Kontakt: e-mailem: kontakt, osobně na provozovně, po předchozí telefonické domluvě ( kontakt)

Společnost

ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Jugoslávská 1006, 741 01 Nový Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 800 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému