OBSLUHA BARU A SOLÁRIA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - obsluha baru a solária.

OBSLUHA BARU A SOLÁRIA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, poloviční úvazek (20 hod. týdně) - Požadujeme: min. vyučení - nejlépe v oboru číšník/servírka, provoz služeb, zkušenosti s vedením baru nebo občerstvení, praxi v práci s hotovostí, spolehlivost, příjemné vystupování - Nabízíme: platové zařazení do 3. třídy dle NV 564/2006 Sb., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, po zkušební době plat až 9 000 Kč - Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail: kontakt nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Mgr. Jitka Vaněčková, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.: kontakt, kontakt, kontakt

Lokalita pracoviště

Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové 2 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému