PRACOVNÍK/-ICE SOLÁRIA A BARU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - pracovník/-ice solária a baru.

PRACOVNÍK/-ICE SOLÁRIA A BARU - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně - Náplň práce: obsluha solária a baru - Požadujeme: min. vyučení - nejlépe v oboru číšník/servírka, provoz služeb, zkušenosti s vedením baru nebo občerstvení, praxi v práci s hotovostí, spolehlivost, příjemné vystupování - Nabízíme: platové zařazení do 3. třídy dle NV 564/2006 Sb., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 28. 10. 2016 na e-mail: kontakt nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Mgr. Jitka Vaněčková, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.č. kontakt, kontakt, kontakt

Lokalita pracoviště

Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové 2 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému