Asistent prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VANCL sport s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - asistent prodeje.

ASISTENT PRODEJE - SŠ vzdělání, sportovní založení, aktivní znalost AJ nebo NJ, ŘP skupiny B, týmové myšlení, časová flexibilita, spolehlivost , preciznost, komunikativnost, znalost práce na PC. Popis pozice: poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení,, obsluha půjčovny lyžařského vybavení, poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardu. Nabízíme: zaškolení, práci v příjemném prostředí a kolektivu, firemní benefity, profesní růst. V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Společnost

VANCL sport s.r.o.

Lokalita pracoviště

Horská 117, 543 02 Vrchlabí 4 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VANCL sport s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VANCL sport s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému