Pracovíci pohřební služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v pohřebnictví - pracovíci pohřební služby.

Náplň práce: pracovník pohřební služby, řidič, převozy a manipulace se zesnulými, zajišťování pohřbu Požadavky: řidičský průkaz skupiny "B" - praxe min. 3 roky + řízení dodávkového vozidla výhodou, bezúhonnost, flexibilita, slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Společnost

Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kvítková 248, 760 01 Zlín 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému