Asistent/ka - telefonní operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Petr Kmošek hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - asistent/ka - telefonní operátor/ka.

Místo výkonu práce Pardubice. Pro rozvoj mých personálních služeb, hledám kolegyni/kolegu pro oslovování nových klientů a komunikaci se stávajícími. Pozice je vhodná pro uchazečku s praxí v call centru nebo cíleném oslovování a také pro někoho, kdo potřebuje být časově flexibilní nebo upřednostňuje home office Co požaduji: - zkušenosti v oblasti telemarketingu - komunikační dovednosti - uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook) Náplň práce: - telefonická komunikace s klienty - oslovování stálých i nových klientů a vyřizování jejich požadavků - emailová komunikace Co nabízím: - flexibilní spolupráci - pružná pracovní doba - volné víkendy - možnost profesního růstu - rozšíření znalostí a zlepšení komunikačních schopností - home office Více o mých službách na kontakt a kontakt. Vaše životopisy zasílejte na kontakt, děkuji.

Společnost

Mgr. Petr Kmošek

Lokalita pracoviště

Jahnova 8, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 95 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Petr Kmošek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Petr Kmošek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému