Operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Klientské centrum s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu.

Místo výkonu práce: Českobratrská 230/26, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Kontaktní osoba: Němec Ondřej, e-mail: kontakt, telefon: kontakt. Požadavky: Bez vad řeči, komunikativnost, pravidelná pracovní doba, schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, praxe v call centru výhodou. Náplň práce: Telefonické oslovování stávajících i nových klientů. Vedení drobné administrativy spojené s hovory. Benefity: Stravenky v hodnotě 100 Kč, týdenní vyplácení mzdy, dostupnost MHD v centru Ostravy, školení, provize z prodeje. Plný nebo zkrácený úvazek (40/30/20 hodin týdně). Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Lokalita pracoviště

Českobratrská 230, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Klientské centrum s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Klientské centrum s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému