Recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BioVendor Group a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční.

Do nově vznikající restaurace hledáme pracovníky, kteří by vhodně doplnili náš tým obsluhy. Restaurace se bude zaměřovat na gastronomii "vyšší úrovně" (fine dining/haute cuisine). Z tohoto důvodu hledáme spolehlivého jedince s vysokým pracovním nasazením a schopností pracovat v týmu. Pro tuto pozici je nezbytná aktivní znalost AJ a vstřícnost v přístupu k hostům. Praxe je výhodou, nicméně, rádi dáme šanci i šikovným absolventům (např. hotelových škol apod.). Požadavky: - SŠ vzdělání v oboru - Trestní bezúhonnost - Aktivní znalost AJ - Schopnost pracovat pod tlakem a rychle se rozhodovat - Kultivovaný vzhled/projev - Základní znalost práce s PC Výhodou: - Zahraniční nebo tuzemská praxe v oboru - Zkušenost s prací v gastronomii a práce s rezervačními systémy Nabízíme: - Dobré finanční ohodnocení - Možnost spolupráce se špičkami v oboru - Moderní a profesionální pracovní prostředí - Možnost kariérního růstu - Další vzdělávání v oboru - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou - Ubytování a stravu (po domluvě i dopravu) - Jednosměnný provoz (ČT-NE) Případní zájemci mohou zasílat svoje profesní CV na uvedenou emailovou adresu (uchazeči s doporučenkou z ÚP, si musí předem telefonicky domluvit termín s panem Králem tel. číslo: kontakt).

Společnost

BioVendor Group a.s.

Lokalita pracoviště

Nádražní 1, 588 22 Luka nad Jihlavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BioVendor Group a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BioVendor Group a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému