VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A STÁTNÍ PAMÁTKOVÉ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Statutární město Jablonec nad Nisou hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v jiných službách - vedoucího oddělení životního prostředí a státní památkové péče.

VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A STÁTNÍ PAMÁTKOVÉ PÉČE 11. platová třída Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti práva, ochrany životního prostředí či památkové péče; vynikající znalost právních předpisů na úseku ochrany životního prostředí a památkové péče a předpisů souvisejících včetně znalosti postupů podle správního řádu; praxe minimálně 3 roky ve správním orgánu vykonávající státní správu (i v přenesené působnosti), nejlépe při výkonu agend ochrany životního prostředí a památkové péče; složená zkouška zvláštní odborné způsobilosti na požadovaném úseku výhodou; dobrá orientace v prostředí výkonu přenesené působnosti státní správy; výborné komunikační a vyjednávací schopnosti; schopnost řídit středně velký kolektiv; aktivní přístup k řešení problémů; flexibilita, loajalita, samostatnost a zodpovědnost; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz - minimálně skupina B. Popis vykonávané práce: Vedení středně velkého pracovního kolektivu, který má na starosti výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, ochrany zemědělského půdního fondu, ochranu ovzduší, ochrany vod, ochrany zvířat proti týrání, ochrany lesa, myslivost, nakládání s odpady - to vše v rozsahu svěřeném obcím, pověřeným obecním úřadům a obecním úřadům obcí s rozšířenou působností podle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny v platném znění a předpisů souvisejících. Doba neurčitá. Přihlášky do 31. října 2016 do 12 hod. Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na kontakt, Magistrát, Volná místa.

Společnost

Statutární město Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště

Mírové náměstí 3100, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v jiných službách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 590 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Statutární město Jablonec nad Nisou výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Statutární město Jablonec nad Nisou o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému