Projektový manažer junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Andulka services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - projektový manažer junior.

Výběrové řízení proběhne po zaslání životopisů na e-mail: kontakt. Jsme tým mladých a inovativních lidí, zabývající se zakládáním nových projektů. Nyní spouštíme nový projekt v Brně (zaškolení v Praze), která má ambici zamávat s trhem. Hledáme šikovné lidi, kteří " jsou absolventi SŠ nebo VŠ " mají chuť vymýšlet a tvořit nové věci " logicky uvažují, umí strukturovat a prezentovat své myšlenky " ví, co chtějí a mají odhodlání věnovat se úkolům naplno " jsou zodpovědní, cílevědomí a ochotní přijmout odpovědnost za výsledek " hledají zajímavé uplatnění, anebo chtějí v budoucnu vést svůj vlastní podnikatelský projekt Požadujeme: " nasazení " um " logické uvažování " a chuť do práce Nabízíme: " naučíte se spoustu nových věcí " les možností k dalšímu profesnímu růstu " a určitě vás to bude bavit " Pracovní náplň: " Řízení pobočky " Akvizice nových zákazníků " Zodpovědnost za poskytovanou kvalitu služeb " Nábor, vedení a koordinování nových pracovníků " Prezentování služeb klientům

Společnost

Andulka services s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brno, Brno (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Andulka services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Andulka services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému