RD manager - mlékárenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje - rd manager - mlékárenství.

Pro výrobní závod nadnárodní mlékárenské společnosti v Plzeňském kraji, otevíráme karierní příležitost na pozici: RD MANAGER Nabízíme: -seriozní příležitost profesní realizace -naslouchání nápadům a zhodnocení talentů -mzdové ohodnocení nastavené dle schopností a zkušeností -týden dovolené navíc -kvalitní dotované závodní stravování -pomocnou ruku v případě relokace -13. plat -příspěvek na penzijní připojištění -příspěvek na dojíždění Náplň práce: -optimalizace technologických postupů a návrhy alternativních technologií -vedení projektů ve výzkumu a vývoji vč. vedení projektových týmů -participace na obchodní a marketingové strategii jednotlivých výrobků -tvorba podkladů pro design obalů a etiket -komunikace se zahraničním managementem společnosti v AJ Očekáváme: -VŠ vzdělání v oboru zpracování mléka, nebo praxe v mlékařství -orientaci v technologii zpracování mléka a výroby mlékárenských výrobků -zájem o profesní rozvoj v rámci výzkumu a vývoje v daném oboru -AJ na komunikativní úrovni -samostatnost, kreativitu, komunikační schopnosti V případě zájmu o bližší jednání k pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému