ŘIDIČ/-KA FORD-TRANZIT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ilona Mannová hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič/-ka ford-tranzit.

ŘIDIČ/-KA FORD-TRANZIT - Brigáda nadohodu o provedení práce, nástup možný ihned, dle dohody, zkrácený pracovní úvazek, práce na cca 3 hodiny denně - Náplň práce: rozvoz a prodej pitné vody (20 kg demižon) po Hradci Králové a okolí (pondělí - pátek) - Pozice je vhodná i pro OZP i pro důchodce - Upřednostňujeme telefonický kontakt: kontakt, kontakt(pí. Mannová)

Společnost

Ilona Mannová

Lokalita pracoviště

Štefánikova 375, 500 11 Hradec Králové 11 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 4 000 - 5 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ilona Mannová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ilona Mannová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému