Skladník/manipulant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/manipulant.

Průkaz VZV a praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou. Místa výkonu práce jsou v obcích Jeneč, Hostivice, Dobrovíz u Prahy a další. Na pracoviště je vždy zařízena svozová doprava - svoz vede skrz Kladno a poté směrem na pracoviště může zastavit kdekoli. Kontaktní den na tuto pozici se koná 24.10.2016 v 9:00 hod. v zasedací místnosti ÚP Kladno, č. dveří 417, 1. patro.

Lokalita pracoviště

Huťská 371, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému