Poradci výživy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Petra Doubková hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - poradci výživy.

Pozice: poradci výživy Jedno místo je na plný úvazek a jedno místo je na částečný úvazek. Náplň práce: zpracovávání jídelních plánů a péče o klienty Světa zdraví, diagnostiky složení těla, komunikace s lékaři. Interní zaškolení. Praxe v oboru vítána, není podmínkou, Příjemný projev, komunikativní a pozitivně naladěný uchazeč vítán. Zaměstnanecké výhody: firemní kreditová školení s odborníky z výživy, lékaři, sleva na firemní služby a výrobky Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 35 000,- Kč. Kontakt:Doubková Petra Ing., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Ing. Petra Doubková- provozovna Příbram, Náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 166, Příbram III

Společnost

Ing. Petra Doubková

Lokalita pracoviště

Náměstí Arnošta z Pardubic 166, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dietní specialistka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petra Doubková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Petra Doubková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému