obsluha výroby - elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lafarge Cement, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - obsluha výroby - elektrikář.

místo výkonu práce: Čížkovice č.p. 27 411 12 Čížkovice. Nejprve 1 rok, následně úspěšnému kandidátovi nabídneme smlouvu na dobu neurčitou. Společnost Lafarge Cement, a.s. se sídlem v Čížkovicích hledá optimálního kandidáta na pozici Obsluha výroby - elektrikář Obsluha výrobních zařízení, odběry vzorků materiálů pro technologický rozbor, drobné údržbářské a čistící práce, v menším rozsahu údržba a opravy elektrozařízení. Předpoklady a požadavky: " USO/SO - obor elektro " Osvědčení o zkoušce z vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1978 Sb., § 6 do 1kV " Praxe získaná při práci s nízkým napětím alespoň 3 roky " Základní přehled ve spínací a jistící technice " Řidičský průkaz sk. B " Dobrý zdravotní stav /noční směny/, fyzická zdatnost /manuální práce/ " Časová flexibilita - práce na směny v nepřetržitém provozu " Zájem o další sebevzdělávání, spolehlivost, zodpovědnost a komunikativnost " V případě zájemce o práci ze zahraničí - znalost češtiny Výhodou: " Základní znalost pneumatických systémů " Znalost ovládání frekvenčních měničů " Praxe získaná při práci s vysokým napětím (§6 nad 1kV) " Strojnický průkaz, ŘP sk. C Nabízíme: " nástupní hrubou měsíční mzdu od 25 000 Kč dle kvalit kandidáta " pracovní smlouvu nejprve na dobu určitou v trvání jednoho roku, úspěšnému kandidátovi následně nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou " systém zaměstnaneckých benefitů (pět týdnů dovolené, vlastní závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, program na regeneraci pracovní síly, ozdravný program, příspěvek zaměstnavatele na kapitálové a penzijní pojištění atd.) Termín nástupu dohodou. Strukturovaný životopis zašlete e-mailem na adresu: kontakt Ivana Suchá personalista Informace o Lafarge Cement, a.s. v ČR na: kontakt Informace o Skupině LafargeHolcim na: kontakt systém zaměstnaneckých benefitů - pět týdnů dovolené, vlastní závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, program na regeneraci pracovní síly, ozdravný program, příspěvek zaměstnavatele na kapitálové a penzijní pojištění, naturální výhody atd. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem zašlete strukturovaný životopis.

Společnost

Lafarge Cement, a.s.

Lokalita pracoviště

Čížkovice 27, 411 12 Čížkovice (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lafarge Cement, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lafarge Cement, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému