Stavební technici mladoboleslavského vikariátu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Biskupství litoměřické hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici - stavební technici mladoboleslavského vikariátu.

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: písemně: na adresu Biskupství litoměřické, Dómské náměstí 9, 412 01 Litoměřice, v obálce spolu s životopisem, doklady o praxi, motivačním dopisem, s nápisem NEOTVÍRAT na jméno Karel Hercík - vedoucí stavebního odboru. Vše zaslat nejpozději do 17.10.2016 (nástup možný ihned), možnost zaslání i mailem: kontakt Nápň práce: - spolupráce s místními duchovními správci při péči o stavebnětechnický stav objektů - spolupráce na zajišťování veškeré stavební činnosti a evidence církevních objektů - v součinnosti se stavebním odborem Biskupství litoměřického připravovat podklady pro žádosti o poskytnutí finančních prostředků - jednání s úřady a institucemi, které mají přímý vliv na stavební činnost Požadavky: ŘP sk. B, minimálně ÚSO vzdělání stavebního směru, minimálně 10 let praxe, znalost církevního prostředí výhodou, organizační schopnosti, občanská a morální bezúhonnost, komunikační dovednosti. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stabilní pracovní prostředí.

Lokalita pracoviště

Dómské náměstí 9, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Biskupství litoměřické výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Biskupství litoměřické o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému