PROVOZNÍ TECHNIK (MECHANIZÁTOR, DÍLNY, BUDOVY)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PODORLICKO a.s. MISTROVICE hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici provozní - provozní technik (mechanizátor, dílny, budovy).

Místo výkonu práce: Mistrovice č.p. 172, 561 64 Jablonné nad Orlicí Nástup dle dohody Požadavky: - morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav - organizační a řídící schopnosti - praxi v řídících funkcích zemědělského provozu v délce minimálně 3 let - minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření - řidičské oprávnění skupiny B Náležitosti přihlášky: - kontaktní údaje (adresa,telefon,email) - kopie údajů o nejvyšším dosaženém vzdělání - strukturovaný životopis Termín uzávěrky přihlášek dne 30. října 2016 v 15,00 hod. Vyhlašovatel nehradí náklady spojené s účastí ve výběrovém řízení. Adresa doručení přihlášek: Přihlášky zasílejte doporučeně s označením Výběrové řízení II. na adresu: PODORLICKO a.s. MISTROVICE Mistrovice 172 561 64 Jablonné nad Orlicí

Společnost

PODORLICKO a.s. MISTROVICE

Lokalita pracoviště

Mistrovice 172, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici provozní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PODORLICKO a.s. MISTROVICE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PODORLICKO a.s. MISTROVICE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému