Referent realizace staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - referent realizace staveb.

Zavedená společnost se sídlem v Brně zabývající se správou nemovitostí a developerskou a realitní činností hledá uchazeče na pozici referent realizace stavby. Náplň práce: - spolupráce na řízení developerských projektů a rekonstrukcí od samého počátku po kolaudaci (vyřízení stavebního povolení, uzemní rozhodnutí, atd…) - kompletní zajištění a zodpovědnost za veškerou administrativu, vedení veškerých dokumentů v řádném stavu - příprava a zajišťování podkladů na jednání pro vedení společnosti - spolupráce s externími dodavateli (příprava podkladů, domlouvání schůzek, vyhledávání spolupráce) - komunikace s úřady - účast na schůzkách a poradách, případně i na stavbách - hlavním požadavkem je absolutní pečlivost, orientace na detail, pořádkumilovnost, naprostý pořádek v dokumentech a zkušenost s vedením agendy týkající se stavebních a rekonstrukčních akcí Požadujeme: - zkušenost z oboru stavebnictví - zkušenost s rekonstrukcí starších objektů - zkušenost se správou nemovitostí výhodou - schopnost samostatně pracovat - velmi dobré organizační, komunikační a obchodní schopnosti, kreativita a proaktivní přístup - preciznost, orientace na výsledek - nadstandartní pečlivost v administrativě - samostatnost, spolehlivost, angažovanost, flexibilitu a loajalitu - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu - znalost Outlook a Excel, dobrá uživatelská znalost výpočetní techniky - ŘP sk. B Nabízíme: - zajímavé platové ohodnocení - ntb, mobilní telefon - další podmínky a výhody na základě nastavení spolupráce V případě zájmu zašlete životopis na kontakt Volejte kontakt.

Společnost

OLTEC a.s.

Lokalita pracoviště

Václavská 237, 603 00 Brno 3 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému