Strojírenský technolog/technoložka - vhodné i pro absolventy!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - strojírenský technolog/technoložka - vhodné i pro absolventy!.

Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici strojírenský technolog/technoložka. Jedná se o práci dlouhodobého charakteru na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned nebo dohodou. Náplň práce: - tvorba a správa technologických postupů - příprava výrobní dokumentace Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - znalost MS Office, AutoCad (3D CAD/CAM výhodou) - samostatnost - odpovědnost Nabízíme: - stabilní pozici v prosperující střední firmě - mzda 18 000 - 22 000 Kč - příspěvek na stravování - bonusy za plnění plánu Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, bonusy za plnění plánu Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: kontakt. Popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. kontakt. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Holubova 858, 534 01 Holice v Čechách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému