TECHNOLOG VÝVOJE A VÝROBY PLASTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRYMAT, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog vývoje a výroby plastů.

A11 25/11/2016 Kdo jsme: " Jsme česká výrobní společnost " Máme vlastní vývoj a produkty v oblasti podlah " Jsme tu již více než 20 let " Rosteme, a proto potřebujeme kolegu/kolegyni - technologa vývoje a výroby plastů " Co bude Vašim úkolem? " Vývoj nových produktů, testování nových polymerů, komunikace s dodavateli forem, strojů " kontrola, analýza a vývoj v oblasti vstupních materiálů " spolupráce s dodavateli vstupů a výzkumnými organizacemi " spolupráce při zavádění nových výrobků do výrobního procesu " stanovení nápravných opatření při řešení neshod výrobků a procesů " tvorba výrobních předpisů, návodů na obsluhu strojů a dalších zařízení " spolupráce při vývoji a opravách vstřikovacích forem " příprava instrukcí pro seřizovače a jejich školení - vzdělání technického směru nejlépe zaměření na plasty - praxe výhodou Zaměstnanecké výhody: - práce na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou - odpovídající mzdové ohodnocení - výkonové bonusy - možnost vzdělávání - dlouhodobé zaměstnání u stabilní české firmy Kontakt - e-mailem - viz výše

Společnost

TRYMAT, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Kirilovova 812, 739 21 Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 1 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRYMAT, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRYMAT, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému