Švadlena, šička, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LASTING SPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - švadlena, šička, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Způsob hlášení uchazečů: - e-mailem - kontakt - telefonicky - kontakt, kontakt Kontaktní osoby: p.Walterová, p.Jungová Upřesňující informace: - přijmeme vyučené s praxí v oděvnictví - švadlena šička vyšívačka - šití funkčních trik a prádla - precizní a zodpovědné - práce v příjemném teplém prostředí - pracovní úvazek zkrácený nebo plný dle dohody, možnost i jen soboty Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hodin ( i dle dohody) Zaměstnanecké výhody: - dovolená 5 dní navíc, plus vánoční a letní příspěvky finanční Místo výkonu práce: Mánesova 1770, Sokolov

Společnost

LASTING SPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LASTING SPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LASTING SPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému