Technik majetko-právní podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVADRANT, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kartografové - technik majetko-právní podpory.

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem,; osobně po telefonické domluvě. Požadované dovednosti: Vzdělání technického či ekonomického směru, znalost katastrálního zákona, orientace ve stavebních a silničních zákonech výhodou, znalost práce na PC, komunikativnost. Poznámka k volnému místu: - příprava a uzavírání smluv (nemovitosti) - vyhledávání informací a uplatňování legislativy v oblasti stavebního práva, zákona o pozemních komunikacích ... - práce s daty z portálu ČUZK - jednání s úřady, právnickými i fyzickými osobami Možné i zkrácený pracovní úvazek

Společnost

KVADRANT, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Pechova 1761, 615 00 Brno 15, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVADRANT, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVADRANT, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému