Technik/technička zařízení lakoven

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Toplac s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství) - technik/technička zařízení lakoven.

Náplň práce: - technické požadavky a problémy zákazníků, předváděcí akce, aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky; iInstalace zařízení u zákazníků; zpracování administrativy a reporting vedení. Požadujeme: - středoškolské vzdělání s výučním listem, komunikační a organizační dovednosti; praxi a znalost oboru; zájem o obchod a práci se zákazníkem; technické dovednosti, ochotu učit se novým věcem; kultivované vystupování a vzhled.; řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič, práce na PC; znalosti v oboru autoopravárenského lakování, plánování a provozu lakoven, nebo zkušenosti z automobilového průmyslu; technické a obchodní schopnosti a dovednosti; výhodou praxe na lakovně; ochotu cestovat a časovou flexibilitu, manuálně zručný a mít základní znalost AJ nebo NJ; Nabízíme: - osobní automobil i k soukromým účelům; notebook; ostatní zaměstnanecké výhody Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Přerov a okolí

Společnost

Toplac s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přerov, Přerov (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Toplac s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Toplac s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému