Geodet pro měřičské práce v terénu, pracoviště Olomouc

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GB-geodezie, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici zeměměřiči - geodet pro měřičské práce v terénu, pracoviště olomouc.

Pracoviště: Tovární č.p. 1059/41, Olomouc. Nástup možný ihned. Nabízíme: stravenky. Náplň práce: příprava podkladů pro zaměření, komunikace se zástupcem objednatele a se zpracovateli zakázek, měření a vyhotovení dokumentace pro správce inženýrských sítí, geometrické plány a další práce pro katastr nemovitostí, možnost týdenní služebních cest v ČR, obsluha všech druhů geodetických přístrojů (elektr. tachymetr, GNSS, ruční dálkoměry, nivelační přístroje, ruční GPS), zpracování dat v prostředí Microstation po úroveň konečného odevzdání (technické zprávy, vytyčovací protokoly, měřické náčrty), řízení motorových vozidel (sk. B). První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Tovární 1059, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GB-geodezie, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GB-geodezie, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému