Technik konstrukční / výrobní podpory - Mohelnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - technik konstrukční / výrobní podpory - mohelnice.

Místo výkonu práce: Šumperk, Mohelnice, Mohelnice, 789 85 (Nádražní 30, 789 85 Mohelnice) Kontakt: Kulichová Štěpánka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Kdo nahlásil: Lindovská Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Tel. fyz. pracoviště: kontakt Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech, jako jsou např. větrné elektrárny, letiště a lodě. Hledáme pracovníky s technickým vzděláním, nejlépe elektrotechnického, případně strojního zaměření. V našem odštěpném závodě Busbar Trunking Systems nabízíme volné pracovní místo Technika konstrukční/výrobní podpory. Náplň práce: -příprava výkresů specifických výrobků požadovaných zákazníkem dle definovaných pravidel v 3D konstrukčním systému -komunikace v rámci oddělení při specifikaci výrobků -zadávání dat do ERP systému (SAP), včetně materiálových čísel, kusovníků a pracovních postupů -podpora oddělní výroby při výrobě specifických přípojnic požadovaných zákazníkem Očekáváme: -SŠ/VOŠ vzdělání v technickém oboru, obor elektro je výhodou -znalost anglického jazyka na úrovni B1 -znalost práce v Solidworks -znalost MS Office, znalost SAP výhodou -schopnost samostatného plnění úkolů -schopnost týmové práce, spole

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 1351, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 500 - 23 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému