speciální pedagog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v mateřských školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - speciální pedagog.

místo výkonu práce: Hurbanova 1285/14,Praha 411 kontakt:Sárazová Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt, kontakt, kontakt,Motivační dopis a životopis zasílat na kontaktní e-mail. Speciálně pedagogické centrum a speciální mateřská škola (logopedická péče o děti, práce ve speciální třídě). Požadujeme: - praxi v oboru (státní zkouška z logopedie) Pracovní poměr výhledově na dobu neurčitou. Motivační dopis a životopis zasílat na kontaktní e-mail.

Společnost

Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hurbanova 1285, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v mateřských školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 500 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému