Uklízeči vlakových zastávek a stanic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEX SERVICE BOHEMIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči veřejných prostranství - uklízeči vlakových zastávek a stanic.

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 1459 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: kontaktnebo emailem: kontakt Jedná se o úklid vlakových zastávek a stanic, které se objíždějí firemním automobilem. Náplň práce: v zimě - úklid sněhu, zametání, sbírání odpadků, vysypávání košů, v létě - sekání trávy a další běžné úklidové práce. Požadavky: nutný ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: stravné ve výši 73 Kč/den.

Společnost

TEX SERVICE BOHEMIA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Václava Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči veřejných prostranství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEX SERVICE BOHEMIA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEX SERVICE BOHEMIA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému