Administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPURT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce.

Hledáme spolehlivého člověka do našeho týmu pro administrativní činnost. Práce je vhodná i pro absolventy/tky. Náplň práce: •evidence a archivace dokladů jak fyzicky, tak v programu POHODA, zpracování administrativních úkolů. Zájemci zašlou svůj životopis na e-mail: kontakt. Do předmětu napište název profese „Administrativní pracovnice“. Prosíme, netelefonujte a nechoďte na pracoviště! Děkujeme za pochopení. Vhodný kandidát bude kontaktován a pozván na osobní pohovor v nejbližší době. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Společnost

SPURT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Těšínská 267, 716 00 Ostrava 16 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPURT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPURT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému