Společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o. Vyškov je největší prádelenská společnost v ČR s více než stoletou tradicí (byla založena v r. 1908). Svým tuzemským i zahraničním zákazníkům poskytuje široké spektrum profesionálních služeb v oblasti půjčování a praní prádla z nemocnic, ostatních zdravotnických zařízení, hotelů, domovů seniorů apod. V současné době má dva provozy, v Brně a ve Štětí, v nichž denně zpracuje přes 50 tun prádla. Aktuálně v obou provozech pracuje celkem 330 zaměstnanců.

Pracovníci provozovny prádelny/HPP od14000,-čistého/ stravenky, příspěvky

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Nabízíme smlouvu na HPP/ od14000,- Kč čistého, stravenky, příspěvky na dopravu až 1100,-Kč, aj. Práce ve dvousměnném provozu, pondělí až pátek. Požadujeme min. základní vzdělání, manuální vzručnost, pohotovost. Nástup ihned nebo dle dohody. Praxe není nutná. V případě zájmu zašlete životopis s poznámkou o jakou pracovní pozici se ucházíte.

Hledáte zaměstnání nebo by jste chtěli změnit obor, a naučili se tak něco nového? U nás praxi nepotřebujete, vše Vás naučíme. Průmyslová prádlena nabírá pro svou provozovnu v Brně nové zaměstnance s nástupem ihned nebo dle dohody. Pozice vhodná pro ženy.

Volná pracovní místa nabízíme v prádelně pro práci s čistým prádlem

 • Nabízíme:

platové ohodnocení od 14200,-Kč s možností zvýšení, práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, smlouvu na HPP na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, práci v suchém a čistém prostředí, stravenky. Přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč, 1000,- Kč na dovolenou a Vánoce. Velká finanční odměna za pravidelnou docházku. Patřičně Vás odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.

 • Požadujeme:

pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonost, ukončené minimálně základní vzdělání. Zkušenosti s manuální prací výhodou

 • Co je náplní práce?

třídění již vypraného prádla dle druhu a sortimentu, samotná příprava prádla pro žehlení a sušení, dále vkládání prádla do našich moderních a téměř plně automatizovaných žehlících linek, následné odebírání prádla ale například i skládání froté prádla.

Místo výkonu práce je Brno.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v českém jazyce s poznámkou, o jaké pracovní místo se ucházíte.

Společnost

MLucie158

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Komárovské nábřeží 10, 61700 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Služby
Profese: Pracovník prádelny, Provozní pracovník
Alternativní názvy profese: Dělník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

 • Dovolená navíc
 • Příspěvek na dopravu
 • Příspěvek na dovolenou
 • Příspěvek na stravu

Ostatní

 • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

 • manuální zručnost - absolvent / začátečník
 • šikovnost - absolvent / začátečník
 • pohotovost - absolvent / začátečník
 • chuť do práce - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

 • Základní škola

Jazyky

 • Čeština - úroveň překladatel / tlumočník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MLucie158 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MLucie158 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému