Pracovník na úseku Vodního hospodářství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři vodovodů - pracovník na úseku vodního hospodářství.

Místo výkonu práce: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova Velký Šenov č.p. 46, 407 78 Velký Šenov Podmínky výběrového řízení: " Min. střední vzdělání s vyučním listem " Praxe v oboru min.5 let " Řidičský průkaz skupiny (B,C,T) Předpoklady uchazeče: " Manuální zručnost a vysoká zdatnost " Spolehlivost, samostatnost, pečlivost " Velká míra odpovědnosti Náplň práce " Instalatérské a topenářské práce " Opravy - technická zařízení související s vytápěním, zásobováním vodou, odstraňování závad a havárií na vodovodním a kanalizačním řádu dle potřeb " Práce na místním hodpodářství - zimní údržba, oprava cest, kácení, atd… Nabízíme: " Stabilní zaměstnání, finanční jistotu " Dovolená v délce 5 týdnů, příspěvek na stravování a penz. připojištění " Zařazení do 5 platové třídy dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, dle započitatelné praxe Předpokládaný nástup na pozici od 01.12.2016 (případně dle dohody) Nutné přílohy: - Doklady o dosaženém vzdělání v ověřené fotokopii - Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) - Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech - Lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce - Kontaktní údaje Přihlášku s výše uvedenými náležitostmi lze doručit v zalepené obálce na Středisko BaMH, Šluknovská 46, 40778 Velký Šenov, nejpozději do 28.10.2016 do 14 hodin. Na obálce bude vyznačeno "NEOTVÍRAT - Výběrové řízení na pozici pracovník na úseku VH". Střed.BaMH VŠ si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez výběru.

Společnost

Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova

Lokalita pracoviště

Velký Šenov 46, 407 78 Velký Šenov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Instalatér, topenář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Instalatéři vodovodů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 380 - 14 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému