Geodet/ka - figurant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEODÉZIE - TOPOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kartografové a zeměměřiči - geodet/ka - figurant/ka.

Kontakt zasláním životopisu s uvedením praxe a vzdělání na e-mail kontakt. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru . - SŠ s maturitou - znalost základních kancelářských aplikací - řidičský průkaz sk. "B" (aktivní řidič) - výpis z karty řidiče - výpis z rejstříku trestů - svědomitost, pečlivost, samostatnost - doplňková dovolená, příspěvek na stravování - čtvrtletní odměny v závislosti na dosažených výsledcích - PP na dobu určitou do 31.12. 2017, poté možnost změny na dobu neurčitou - možnost zaměstnání formou DPP za výše uvedených podmínek /délka dle dohody/.

Společnost

GEODÉZIE - TOPOS a.s.

Lokalita pracoviště

Pulická 377, 518 01 Dobruška, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Geodet v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Kartografové a zeměměřiči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEODÉZIE - TOPOS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEODÉZIE - TOPOS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému