Seřizovač vstřikolisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ITW PRONOVIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač vstřikolisů.

POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY! Náplň práce seřizovače: - Mění a seřizuje výrobu na základě daných požadavků (čas, kvalita, systém, zakázka) - Nepřetržitě kontroluje nastavení strojů a parametrů periferních zařízení, kontroluje vyrobené díly a provádí nutné změny v nastavení - Je zodpovědný za zaznamenávání počtu zdvihů do průvodky formy, a to vždy když je forma sejmuta ze stroje - Zadává údaje do systému BDE - Plní úkoly dle Plánu preventivní údržby stroje - Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů, řízení a dokumentaci na svém úseku Požadujeme: - Ukončené vzdělání technického zaměření (min. vyučení) - PRAXE NENÍ PODMÍNKOU, pozice je vhodná pro absolventy nebo zájemce, kteří by rádi změnili kvalifikaci - Spolehlivost, samostatnost - Schopnost pracovat v týmu, operativně řešit vzniklé problémy - Schopnost udržovat pořádek a čistotu Nástup: DOHODOU Místo výkonu práce: Řepov - Mladá Boleslav

Společnost

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Řepov 184, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ITW PRONOVIA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ITW PRONOVIA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému