mistr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NSE Solutions, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr.

Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí; Požadujeme: - SŠ vzdělání nejlépe strojírenského směru; motivaci a schopnosti vést výrobní tým; dobré organizační a komunikační schopnosti; aktivní přístup při řešení úkolů a plnění stanovených cílů; konstruktivní a věcný přístup při řešení vzniklých problémů; pečlivost, spolehlivost a dotahování věcí do konce; analytické myšlení; psychickou a emoční stabilitu; týmově laděnou osobnost; ochotu pracovat ve směnném provozu; Klíčové odpovědnosti pracovníka na této pozici: - vedení výrobního týmu (do 20 osob) ve směnném provozu; splnění výrobních plánů dle stanovených priorit a technologických postupů; plánování výrobních kapacit a jejich efektivní využívání v rámci dané směny; zajištění kontroly kvality produktu; hodnocení a odměňování podřízených pracovníků směny; dohled nad rozvojem kompetencí a kvalifikace pracovníků směny; Nabízíme: - zázemí rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností; bonusová složka; příspěvek na stravování ve výši 55% ceny jídla; příplatek za odpracované roky; čisté a bezpečné pracovní prostředí; komplexní vybavení, zaškolení a odborné vedení; osobnostní rozvojový program; Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

NSE Solutions, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NSE Solutions, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NSE Solutions, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému