Výrobní dělník/ice - brusič/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOPPE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - výrobní dělník/ice - brusič/ka.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo přenechat na vrátnici firmy ( HOPPE s.r.o., Pražská č.p. 5377, 430 01 Chomutov 1) Místo výkonu práce - HOPPE s.r.o., Pražská č.p. 5377, 430 01 Chomutov 1 Náplň práce - ruční broušení Požadujeme - manuální zručnost, v případě potřeby ochota pracovat přesčas Nabízíme - stravenky v hodnotě 105,- Kč

Společnost

HOPPE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 5377, 430 01 Chomutov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOPPE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOPPE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému