Dělník/ce do kovovýroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOMINEX CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - dělník/ce do kovovýroby.

Pracoviště: Vyškov Popis práce: výroba nerezového komínového sortimentu Požadavky: pracovitost, technické myšlení, smysl pro přesnsost, pečlivost a poctivou práci. Očekáváme loajálnost, požadujeme ŘP sk."B" a dobrý zdravotní stav - manipulace s břemeny nad 15 kg. Možné i na přivýdělek, např. pro seniora. Kontakt: Irena Sasková, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

KOMINEX CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sochorova č.e. 591, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMINEX CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOMINEX CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému